| Alexutzica a întrebat:

Buna TPU.
Am o intrebare,pentru voi,care vreau niste raspunsuri urgente,va rog. Si SCUZATI CATEGORIA.
-Am pus de pe telefon niste poze pe facebook.
Si cand intru pe alt cont,chiar daca il am la prieteni,imi zice ca nu exista albumul "Fisiere de la telefon mobil "
Si cand intru pe contul meu,imi arata jos,langa album un fel de rotita.
Si eu am intrat si la setarile contului, si am dat sa nu fie personalizat.
Si am dat pe modul "prieteni "
Si nu inteleg.
Tot asa arata.
Ma puteti ajuta va rog? :*
Scuzati categoria, din nou :*
Multumesc

1 răspuns:
| midnight12 a răspuns:

Cred ca cei de aici www.tutorialehd.info te pot ajuta, fa-ti un cont si intreaba.