| gabialask a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul e un lg kp502 cookie si nu imi mai merge touchscreenu-ul cine ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Am avut un telefon la fel si ca sa mearga touchscreenu-ul l-am repornit

| gabialask explică (pentru ChrissD):

Si eu l-am repornit dar tot nu merge ce sa fac?

| DuddăBântuită a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci, s.a stricat ecranul. Du.te si schimba.l si apoi o sa mearga happy

| gabialask explică (pentru DuddăBântuită):

Si cam cat costa un ecran?

| DuddăBântuită a răspuns (pentru gabialask):

Un ecran costa oricum mai putin de 100 de lei, acum nu stiu exact... happy Adica am avut o prietena care si l.a schimbat si are telefon asemanator cu al tau. o voi intreba.