| Geo1222 a întrebat:

Acum o luna de zile am facut o comanda la eMAG cu plata in rate( prin cetelem), dupa o luuunga asteptare au inceput sa mi vina produsele ( cu urgent cargus) cea mai nasoala firma de curierat dar nu asta este problema, faza este ca din cauza celor de la curierat care nu au reusit sa mi aduca
produsele la timp cei de la eMAG mi au retrimis comanda bineinteles pret 0. Acum au inceput sa mi aduca produsele dar in loc de unu, doua. Imi poate spune cineva ce se intampla daca primesc si dublura produselor? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu am fost multumit de Cargus, se miscau mai bine decat Fan.
Cred ca problema vine de la magazin, nu de la transport.
Normal este sa refuzi obiectele pe care le-ai ridicat deja. Magazinul te va contacta, iar tu le vei explica despre ce este vorba. Pastreaza bonurile de la curier, ca sa poti dovedi ridicarea coletelor.

2 răspunsuri:
| Daniel31 a răspuns:

Ai grija sa nu te taxeze in plus. Suna-i si spune-le despre ce e vorba.

| RAY a răspuns:

Https://www.facebook.com/......?/eMAG.ro/

eMAG asteapta mesajul tau