| marrr a întrebat:

Ce ne facem cu vremea asta urata?sad In niciun weekend nu pot sa ies si eu undeva sa ma relaxez ca ploua intr-una. Voi ce faceti cand vremea e nefavorabila?big grin

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Am mai multe variante secrete dar acum ascult muzică.

| Vizitiul a răspuns:

Cugetez, citesc, uneori o pun pe sora mea sa-mi faca masaj.

| Cσσкiє a răspuns:

Mâââr! Eu citesc, mă joc la calculator, îmi fac tema la matematică. Arthur se întâlneşte cu Cavalerii Mesei Rotunde, l - am văzut odată... Vorbea cu ei despre TPU.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Lectura, muzica, treburi domestice sau scris - idei, fraze, cogitabunde, etc. si, deloc in ultima instanta, Dragoste, nu?!

| marius5600 a răspuns:

Citesc o carte sau ies cu prietenii la un film