| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva pe ici din Campulung Muscel? Vreau sa ma ajute cu niste informatii. Aici sau pe privat, cum doriti. Multumesc.

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Cunosc eu pe cineva de acolo. Ce anume ai nevoie?

| anonim_4396 explică (pentru AdelinaC):

As vrea sa stiu daca in cimitirul Flamanda, in zona in care erau inmormantati pana in 1945-1946 militarii, refugiatii de razboi, mai sunt mormintele initiale sau acolo au fost inmormantate alte persoane (peste cei vechi). Stiu ca unde nu mai sunt locuri, se practica asa ceva. Am aflat recent ca am o ruda ce a fost inmormantata acolo in timpul refugiului. Si as merge pana acolo, dar numai daca mai exista mormantul. Altfel, nu are rost sa fac un drum de 700-800km degeaba.