| AlbertAlbert a întrebat:

Buna seara happy Exista in aceasta comunitate persoane de sex feminin care sufera de dermatita seboreica? Caut o persoana intelegatoare cu care pot conversa pe aceasta tema. Sunt un baiat de treaba happy rog seriozitate

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

De ce trebuie sa fie persoana de sex feminin? Tu esti baiat / barbat si ar trebui sa discuti problema cu cineva de acelasi sex cu tine... Sunt de gen feminin, poti discuta deschis problema ta si pe privat! Numai bine!