| AndresDarie2000 a întrebat:

Bună seara, oameni buni!

Ce părere aveți despre închiderea "Omegle-ului"?
Dau fundă! happy

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

În general erau numai nebuni.Și eu intram doar pe chat, pe video o dată și mi-a fost de ajuns.
Nu mai au content ăia care făceau postări de pe omegle.

| AndresDarie2000 explică (pentru J0B0MAT):

Era belea cu gay-ii mai ales?

| J0B0MAT a răspuns (pentru AndresDarie2000):

Ăia erau printre cele mai mici probleme.Numai jegoși, obsedați, cu tendințe de psihopați, schizofrenici, d-ăștia.
Am mai dat și de oameni faini, dar demult când parcă era un loc mai ok. Puteai să mai dezbați teme filosofice sau probleme existențiale. Dar în ultimii ani, doar să intri să mai faci puțin mișto sau dacă vrei să găsești un motiv să te împuști ori să vezi că nu mai există speranță pentru umanitate.

| AndresDarie2000 explică (pentru J0B0MAT):

Odată cu oamenii s-a stricat și platforma...

| suntserios a răspuns (pentru AndresDarie2000):

Era un user pe aici care se plangea zilnic ca pe omegle i-a zis unul nu stiu ce, ca i-a zis altul nu stiu ce etc etc

| AndresDarie2000 explică (pentru suntserios):

Vai de viața mea rolling on the floor

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pfiuui Mai puține întrebări de la un user pe aici care avea zilnic 5 probleme pe omegle.

| AndresDarie2000 explică (pentru suntserios):

Ce vrei să spui cu asta?

| dullcat a răspuns:

O parere buna, mai ales ca era pe aici un user terorizat ca oamenii aia ii vor fura datele sau identitatea.Mai bine sa fie inchis, reprezinta oricum loc de adunare pentru troli si dubiosi.

| Hyperion7 a răspuns:

Sincer, nicio părere, am utilizat platforma de vreo 2 ori,am văzut câțiva cum își arătau picioarele și râdeau și am zis că platforma asta de pentru aia nebunu laughing
Dar în rest, oricum, nu era o platformă cu scop educativ și mă gândesc că nici nu se dorea asta, dar totuși, prea multi nebuni acolo

| AndresDarie2000 explică (pentru Hyperion7):

Era o platformă unde erai anonim, măcar atât laughing

| Hyperion7 a răspuns (pentru AndresDarie2000):

Dar tot dubios era