| Miha_Georgi_1997 a întrebat:

Bună seara! Puteți să îmi spune-ți și mie părerea despre aplicația „Wish"? Ați comandat sau cunoșteți pe cineva care a comandat produse de pe această aplicație?

Răspuns Câştigător
| Blueberry8 a răspuns:

Wish e ca si aliexpress doar ca au produse mai putine si mai scumpe.Eu sunt fan aliexpress. Sfatul care ti-l dau e ca atunci cand vrei sa comanzi un produs, sa te uiti cate stele are(sa aiba 4-5 stele) si poze reale puse acolo la rewiew de la cei care au comandat inainte! Mie mi-au ajuns intotdeauna coletele.Ai timp de protectie, adevarul e ca in Romania ajung greu dat fiind faptul ca se trimit din China, deci trebuie sa ai rabdare 2 sapt, 1 luna 2, depinde cum se misca posta romana.Altele ajung la posta vamala si trebuie sa le ridici de acolo(de ex daca este un produs scump). Vezi ca este pe Facebook un grup Totul despre Aliexpress.Aflii ma multe de acolo.

1 răspuns: