| BRG a întrebat:

Bună seara sărut mîinile stimate domnișoare și doamne, dacă a-ți fi invizibili unde v-ar placea să stați. Vă cer scuze pentru greșeli gramaticale.

Răspuns Câştigător
| Sophie90 a răspuns:

Daca as fi nvizibila prima oara m-as duce la prieteni mei sa vad daca sunt cu adevar prieteni, dar tu?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Langa mecanicul CFR asa mai vad niste peisaje din locomotiva.

| PetreConstanta a răspuns:

In natura este cel mai bine dar nu invizibil eu asi dori vizibil Pt ce sa stam invizibile Nu avem nimic de ascuns

| SweetestPoison a răspuns:

Voiam sa-ti dau un raspuns rautacios.dar ma abtin happy
Pai, daca as fi invizibila nu as sta intr-un loc anume, ci m-as plimba peste tot si probabil le-as juca unora farse laughing

| Graphee a răspuns:

Bună seara Cristi,
Dacă aş fi invizibilă, aş vrea să stau la magazin, de unde pot să i-au ce doresc, fără să plătesc.

Numai bine tuturor.
P.S: Am făcut şi rimă. laughing

| JustWannaDance a răspuns:

In casa "Prietenei mele" devil

| adrianarp a răspuns:

Pai, m-as duce la toate meciurile de wwe ( mai ales alea de la raw ca sunt kelly kelly si john morrison)

| ßhåååå a răspuns:

Daca eu as fi invizibila sunt sigura ca as vrea sa stau la casa unei mari proaste sa vad ce face, ce gandeste si cred ca as mai sta si la parintii mei in camera sa aflu ce vorbesc despre mine.si sigur as mai sta undeva :X:X dar ma abtin laughing

| Ramona3766 a răspuns:

Nu-ţi cere scuze pentru greşelile gramaticale. Ar trebui să îţi fie ruşine şi să pui mâna să vezi de gramatica limbii române. E o ruşine pentru ţara noastra. Daca nici noi, românii nu ne cunoastem limba... cine să o facă? Şi înca ceva. Sincer, ce rost are să pui întrebări asa aiurea? Primesc zi de zi mailuri cu întrebările tale tâmpite. De fapt, am pus şi eu o întrebare special pentru tine. Să aflu cum se şterge un "prieten" de pe TPU.

| Just1dream a răspuns:

Care e problema ta @ramona? daca nu iti plac intrebarile lui nu le citi. unora le face placere sa raspunda.

| Adix232 a răspuns:

Asa e ramona. e aiurea ca primim mailuri de la prieteni.ar trebui sa schimbe tampenia asta astia de pe TPU

| BRG explică:

Ramona î mi pare rău că așa consideri întrebăreile mele ca fiind tîmpite, dacă vrei să mă ștergi de pe TPU nu ai decît, păcat că în loc să mă ajuți cu un răspuns mă critici și î ți bați joc de mine, de parcă nu ar fi de ajuns cît și au bătut joc toți de mine, și de faptul că am un handicap locomotor, dacă nu ai chef să îmi răspunzi nu răspunde, iar dacă vrei să mă ștergi din lista ta de prieteni șterge mă.Om rău și batjocoritor asta ești dragă Ramona.

| hope2destiny a răspuns:

Mi-ar placea sa urmaresc persoane love struck

| micurutza2005 a răspuns:

Daca as fi invizibila as merge in toate locurile interzise sa vad cum e, as face tot ce vreau (ma refer la fapte bune ), nu stiu poti face multe cand ai fi invizibilhappy