| Maria9Maria a întrebat:

Buna Seara TPU! Am si eu o intrebare! De ce nu mi-se mai da voie sa raspund la intrebarile de pe forum? Adica intrebari pot pune, dar sa raspund la intrebarile altora nu se poate? Scriu ce am de spus si cand ii dau sa trimit intrebarea, nu-mi apare ca mi-a fost aproba sau ca nu mi-a fost aprobata! De ce?

4 răspunsuri:
| Maria9Maria explică:

Gyk n-am trimis raspunsuri anonimilor ce pun intrebari pe site. Ci utilizatorilor inscrisi. De aceea nu inteleg de ce nu mi se mai da voie nici sa raspund la vreo intrebare de pe site, dar, nici sa trimit mesaje private utilizatorilor ( cand dau sa trimit un mesaj privat, il primesc tot eu ) foarte ciudat. Am contul de doar o saptamana. Am reusit pana acum sa trimit raspunsuri pe forum la intrebari. Acum nu se mai poate. De ce? Sau am voie sa trimit un anumit numar de raspunsuri pe forum si eu am depasit numarulor lor?

| Maria9Maria explică:

Ciudat! Doar tie iti pot raspunde la mesaj pe intrebarea mea de aici. In rest, celorlalti nu.

| Maria9Maria explică:

Ciudat! La aceasta intrebare a mea, pot da raspuns iar celorlalte, nu. Inseamna ca tu esti Adimn-ul cumva? Ajuta-ma sa pot sa raspund si celorlalte intrebari de pe site si sa pot trimite si mesaje private. De ce nu merge?

| Gyk_8082 a răspuns:

Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca pe site, nu-ti face griji, aceasta va fi vizibila pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata.
Intrebarile postate de utilizatorii noi si cele postate anonim vor fi temporar vizibile pe site numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Cu alte cuvinte, anumite postari nu vor putea fi vizualizate de catre vizitatorii nelogati ai site-ului.
Acestea vor deveni vizibile pentru toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportata de catre acestia.
Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului.

Apare si la "Intrebari Frecvente"