| andreiuuutza a întrebat:

Buna seara, TPU.Am si eu o problema legata de un program, Team Viewer. Cum poate sa-mi intre cineva in calculator cu programul acesta? Si daca poate, poate fara ca eu sa ii dau acceptul? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ChristinaO a răspuns:

Da, poate sa intre in calculatorul tau, insa doar daca tu accepti

| Sebbytheking a răspuns:

Trebuie sa ii dai id si parola care apare cand deschizi programul si nu poate intra in calculatorul tau daca nu stie astea, iar parola se va schimba mereu cand intri in teamwiever!