| bogdycamasaru a întrebat:

Buna seara TPU am un forum cu legende si povesti de groaza si am nevoie de administrator sau moderator forumul http://www.povesti-si-mituri.fanbb.net daca doreste cineva sa trimita un mesaj privat la numele admin.

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ideea în sine mi se pare destul de bună. Mai ales de când a căzut spectrulrealitatii, unde oricum băgau doar povești de mâna a 7-a, nu prea am mai văzut nimic asemănător.

La stadiul în care e acum forumul, n-ai nevoie decât de un singur moderator. După ce forumul trece de 500 de useri înregistrați și măcar 200 activi, va fi nevoie de mai mulți, dar deocamdată unul e suficient.

Și încă ceva. Ar fi bine să mai scăpați de fluturașii ăia sau de pozele semi-horror cu femei și fluturi. Nu de alta, da sigur nu vreți ca forumul să fie plin de drăcoaice de 13 ani cu impresii de scriitoare de povești, care însă se sperie și de sângele de pe tampon.

| Dismally a răspuns:

In primul rand cumpara un domeniu, cumpara gazduire pe un server in Romania, fa un site cum trebuie, fa-l cunoscut, atrage vizitatori si pe urma poti cauta si administrator, e ultima problema pe care o ai acum - parerea mea...