| Bastanul2018 a întrebat:

Buna seara TPU. Ma gandesc sa imi cumpar un catelus bichon. As vrea daca se poate sa imi spuneti va rog mai multe detalii despre caine si despre actele lui. As fi vrut acea rasa de bichon care ramane mic mic nu care creste. Multumesc si cei care au de gand sa comenteze aiurea sa se abtina. Seara buna.

Răspuns Câştigător
| Alexandra5845 a răspuns:

Trebuie sa ai mare grija de el. Trebuie ingrijit, spalat, hranit. Sunt mai scumpi cam peste trei sau patru milioane si pot ajunge si la 16 milioane (unul convenabil este la 4-5 milionane) si poti gasi pe Olx. Trebuie sa ii acorzi multa atentie si nu trebuie lasat mult singur. Este mai greu la apartament. Daca stai la curte este mult mai usor. Trebuie sa ii faci carnet de sanatate (daca vrei ) si cei care raman mici se numesc bichon maltez, cei havanezi cresc mai mari.
Este foarte jucaus si dragalas. Sper sa iti gasesti un catelus :*

| Bastanul2018 explică (pentru Alexandra5845):

Mersiii mult. Te pup alexandra

1 răspuns: