| BRG a întrebat:

Bună seara tuturor, sper că mă puteţi ajuta cumva, caut o persoană de mai bine de 7 ani persoana se numeşte Mihaela Costinela Răuţă, stătea în Bucureşti pe strada fizicienilor. Mihaela dacă intrii pe net iată adresa mea. cristialexandrucojocaru@gmail.com.Aştept mesajul tău Mihaela. Şi vouă vă mulţumesc tuturor. Cristi.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai un motiv întemeiat poţi face o solicitare către evidenţa populaţie pentru a afla ultima adresă a persoanei căutate şi te deplasezi acolo pentru a lua legătura cu ea.
Multă baftă.
Pa, pa.