| BRG a întrebat:

Sărut mîinile bună seara ce poți cîștiga dacă acumulezi mai multe funde? Vă mulțumesc Cristi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castigi puncte in plus.Atata tot.Raspunsurile castigatoare NU sunt un criteriu de selectie a expertilor, asa cum se crede(singurele lucruri care conteaza in alegerea expertilor sunt calitatea postarilor si un total de minimum 500 de raspunsuri).

2 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Cu cat acumulezi mai multe funde, cu atat mai aproape esti de a fi expert TPUwinking

| MarisAlin a răspuns:

Poti sa fi expert TPU