| Florin123y a întrebat:

Bună seara. Va este dor de copilărie? Mie mi se pare un tărâm perfect. As da 10 ani din viata sa mai trăiesc o zi din copilărie.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu as da chiar 10 ani din viata pentru o zi din copilărie, dar da, imi e dor de perioada aia.
Chiar și acum la 26 de ani uneori noapte imi mai visez locurile prin care am copilărit exact cum erau atunci si ma trezesc cu o senzatie de nostalgie si bine.Chiar am amintiri drăguțe, mai urâte mai frumoase dar m-am simtit fericita.

| Florin123y explică (pentru Freya1):

Prietenii din copilărie îți mai sunt prieteni acum?

| Freya1 a răspuns (pentru Florin123y):

Neh.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Imi este dor, insa nu as schimba absolut nimic din cele intamplate si nu m-as mai intoarce acolo niciodata happy

| CostinAlamariu a răspuns:

Mai mult imi e dor de adolescenta sincer, dar si de copilarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar viața merge înainte!