| MaicaStaretaSebastiana a întrebat:

Va rog, daca stiti, oare de ce nu primesc email-ul de confirmare a contului, am incercat de mai multe ori sa il retrimita dar.nimic.Va multumesc si Doamne ajuta!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Caută și în Spam, este posibil să fie acolo.
În cazul în care nu apare, trimite un mail la adresa contact@TPU.ro.
Baftă!

2 răspunsuri:
| AlaDyn172 a răspuns:

Asteapta 3-5 minute si gata funda?

| alexTT a răspuns:

Cred ca Domnul nu doreste sa primesti mailul de confirmare. Deci daca incerci sa ii dai retrimitere inseamna ca te impotrivesti si nu respecti voia Domnului laughing Pentru iertarea acestui mare pacat trebuie sa faci 200 de matanii, 100 de genoflexiuni, 50 de flotari si 1 luna de zile nu mai ai voie la net.