| haiZI a întrebat:

Mi-am facut contul seara trecuta la TPU dar nu primesc linkul de confirmare oridecate ori dau sa mi-l retrimita, nu pot folosi serviciile decat la membrul traficantadesentimenterozdidi, de ce?, si am incercat mai multe adrese de email da nu merge,.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai lasa o adresa de imail nu le mai schimba ca o sa-ti primesti confirmarea dar in ultima vreme cu sarbatorile astea site-ul este mai "aglomerat" si dureaza ceva.