| Djlsghtnquuw a întrebat:

Buna searaa! M-am gandit de mult timp sa imi fac un tatuaj micut si frumos. Dar,inca nu stiu ce,stiu ca trebuie sa semnifice ceva pentru mine, dar nu am deloc inspiratie. Ajuta-ti-ma si pe mine va rog cu cateva idei. big grin

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Ceva in latina si cred ca ti l-ai putea face in sub gat in spate

| RandyMarsh a răspuns:

Buna!
Incearca un cuvant in chineza.Cuvintele chinezesti arata bine in tatuaje.
Acel cuvant trebuie sa semnifice ceva.

| enonimox a răspuns:

Pai iti va spune cel care iti face tatuajul

| xUnderground a răspuns:

Tatueazati literele unei persoane dragi dar in cod pentru a fii greu de ghicit. Sau un ochi pe gat sau ceva happy Oricum, gandeste-te la un moment placut sau neplacut din viata ta si insirate de acolo. Sper ca ti-am fost de ajutor, multa bafta cu tatuajul peace sign.

| Djlsghtnquuw explică (pentru xUnderground):

Si nu stii cu ce crema trebuie sa ma dau dupa?

| xUnderground a răspuns (pentru Djlsghtnquuw):

Pai iti va spune cel care iti face tatuajul (daca e experimentat).