| TDGMeebu a întrebat:

Sora mea mai mare la fel si fratele vor sa'si ia o pereche de blugi de rapper laughing. Vreau sa va intreb de unde din Constanta isi pot lua? Si prin Carrefoure isi pot gasi cumva? Multumesc mult! kiss devil- \m/

2 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

In careefour nu sunt foarte foarte multe haine, blugi ca sa ai de unde poti alege.la un magazin strict cu haine ar fi mai bine, ai gasi cu siguranta sau intr+un loc unde sunt doar blugi.nu sunt din constanta deci nu te pot ajuta prea mult dar cu siguranta sunt si pe acolo magazine muuulte.

| dracdeingerash a răspuns:

Pentru sora ta ar fi buni niste blugi cu turul lasat cum se poarta acum, bineinteles nu stiu daca ii plac;) http://drogutza.blogspot.com/