| Bogdantatiana1401 a întrebat:

Buna stie cine-va cum sa faci rost de caine si pisica pe barn buddy?

Răspuns Câştigător
| licuricisclipici a răspuns:

Stiu eu cum sa iei caine pisica si iepurasbig grin1. Te duci la ferma, si vinzi ceva(orice, un cartof daca vrei)
2. Te duci la profilul tau, iar acolo la actualizari apare ca ai vandut un cartof, si ai castigat x bani.La sfarsit scrie MAI MULT ori MORE ori in ce lb aveti setat hi5ul.
3. Dupa ce ati dat click pe MAI MULT, linkul va duce pagina unde scrie CLICK AICI PT A JUCA sau ceva de acest gen. Voi copiati linkul ce va apare acolo, fara sa mai intrati pana la ferma.Bagati linkul copiat intr-un word/text.
4.Acum uitati-va la link, pentru ca apare acolo pe undeva DE DOUA ORI share_type":"6"
5.In loc de 6 scrieti:5 pentru iepuras
4 pentru catel
3 pentru pisica
6. Dupa ce ati facut asta, nu ramane decat sa trimiteti acest link modificat la 10 prieteni, care trebuie sa dea click pe el.
7. Daca 10 prieteni/vecini au dat click pe el, puteti intra pe ferma voastra si sa va bucurati de animale
P. S.:Nu mai intrebati cum trimiteti linkul.Il trimiteti pe mess, prin comment, cum reusiti Fundita?

4 răspunsuri:
| LoReDaNa a răspuns:

Pai la kine tr sa ai 20 de prieteni sh 100 de galbeni de aia... sh te duci la shop si iti iei kinele sau pisicuta :X:X

funda?

| Bogdantatiana1401 explică:

Pai caine si pisica de aia mici zic eu...

| Bogdantatiana1401 explică:

Nu-mi apare nici un more sau mai mult nu merge nu stiu dc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti lua pisica de la ce lv?