| loveyourkiss a întrebat:

Stie cineva cand este concursul interjudetean pe teme economice,, Dumitru Rusu"? Am mare neoie de un raspuns. Multumesc

4 răspunsuri:
| llauraelena a răspuns:

Am si eu o intrebare... daca sunt in cl aXa si am castigat locul I la concurs.pot intra la FEAA fara admitere?

| llauraelena a răspuns:

Am si eu o intrebare... daca sunt in cl aXa si am castigat locul I la concurs pot intra la FEAA fara admitere?

| elaasi a răspuns:

Salut,
faza judeteana a avut loc pe data de 10 mai, iar faza interjudeteana va avea loc pe data de 18 mai la Iasi

| llauraelena a răspuns (pentru elaasi):

Buna, am si eu o intrebare. daca sunt in cl aXa si am castigat locul I pot intra la FEAA fara admitere?