| A_5617 a întrebat:

Stie cineva cat costa cablul de date pentru telefonul : Samsung S3500? Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30 lei astept fundita:*:X

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am dat 15 lei pentru Sony Ericsson acum 2 saptamani.La un dealer de Orange.

| A_5617 explică:

Multumescbig grin

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Poi...nu stiu...asta ma intereseaza si pe mine:X:Xvreau sa-mi pun poze pe pc:Xbig grin.

| Musique_7725 a răspuns:

Sigur nu stiu cat costa... dar du-te la Germanos sau Vodafone sau Orange ca acolo gasesti cablu de date pentru telefoane...Sa stii ca mai mult de 20-25 de lei nu costa ca mi-am luat si eu cablu de date o data pentru un telefon si a costat 20 de lei