| printesuca1999 a întrebat:

nu-mi merge cablul de date la telefonul Samsung vreo idee? dc?

3 răspunsuri:
| Supradozaa a răspuns:

Vezi k poate nu ti setat de la telefon sa se conecteze k calculatorul prin camblul de date...dai la setari si la conexiuni PC si dai la.Stocare in masa... Sper ca ti-am fost de ajutor:*

| AbYtZy a răspuns:

Ai verificat daca iti merge portul USB...dar cablul de la telefon? poate fi si cablul poate e rupt putin si din cauza aia...verifica mai bine

| Blue_Eagle_1981 a răspuns:

Supradozaa mi-ai fost de mare ajutor mie, aceeasi problema o aveam dar am setat cum ai zis, multumesc mult happy