| CrysaCrysy a întrebat:

Stie cineva cum se face o coperta pentru o revista, nu revista adevarata pe pc? Adica asa: http://missandreeamileycyrus.sunphoto.ro/......1/1267702 2 Va rog multt! Funda maree! Dar nu e pe pizap.

4 răspunsuri:
| Alecsyyya a răspuns:

Poti face aceasta poza in Photoscape, si cred ca in acest program e facuta. Poti sa imi dai id-ul tau printr-un mesaj, si o sa iti trimit un tutorial pentru a face o asemenea poza. In caz ca nu vrei, iti voi lasa niste poze (tutorial) aici, pe TPU.

| Crucified a răspuns:

A este de pe pizap si apoi a facut-o cu photoscape, o captura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru asa ceva sunt Facute Adobe Photoshop si Adobe Indesign

| DyaBeiib98 a răspuns:

Am avut si eu revista pe Sunphoto happy Pentru a face astfel de pagini ai nevoie de png-uri cu diverse vedete sau decorative si fundaluri. Revista o poti face in pizap sau mai bine, in photoscape. In caz ca ai nevoie de ajutor sau png-uri, contacteaza-ma pe id-ul : Dy.ana_o3