| Mikka09 a întrebat:

Buna stie cineva cum se joaca 7 minutes in heaven (7 min in rai)... Cel mai bun raspuns primeste funda iar restul vot:*

Răspuns Câştigător
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Pai, eu stiu ca se joaca altfel, iti inviti prietenii (nu neaparat cei mai apropiati, dar daca vrei sa fie bine, invita-i pe cei mai draguti) si apoi, va asezati in doua randuri, intr-unul fetele, in altul baietii, apoi luati o palarie sau ma rog ce vrei tu iar apoi exista doi pasi:
1.Primul ar fi sa puna fiecare baiat cate o chestie care il caracterizeaza si fata, cu ochii inchisi, o sa aleaga din palarie;
2.Baietii o sa-si scrie numele pe o foaie de hartie si fetele o sa aleaga cu ochii inchisi.
Apoi fata care a ales baiatul merge cu el intr-o camera sau in ceva spatios, cu lumina stinsa, cineva trebuie sa inchida usa de acolo;
Dupa aceea, ei trebuie sa faca ceva special (nu doar sa vorbeasca) si dupa ce ies de acolo le povestesc prietenilor ce au facut.
Timpul de stat in camera : 7 minute laughing
Sper ca te-am ajutat...

1 răspuns:
| girlgonewild a răspuns:

Primii pasi sunt ca adevar sau provocare.Trebuie sa iti aduci prietenii intr-un cerc si sa aveti o sticla.Se invarte sticla, iar cei 2 care se afla la capetele sticlei trebuie sa petreaca 7 minute intr-un loc ingust(debara, dulap, baie, cabina de dus). M-am jucat si e super distractiv la petreceri.