| Laurentziu1234 a întrebat:

Bună, stie cineva daca inca exista "Chio Xtreme Chili"? Erau chipsurile alea in 2011-2013 parcă. Căutați pe google "chio xtreme chili" si o sa va amintiti. Ce stiti, încă exista? Erau cele mai iuți si cele mai bune si nu se compara astea chili din ziua de azi

1 răspuns:
| Delcatty a răspuns:

Ai dreptate, erau delicioase si nu sunt amatoare de chipsuri in general. Preferatele mele erau cele cu sare si otet. Din pacate, nu se mai vand, au fost editie limitata.