| emima a întrebat:

Buna stie cineva de pe aici cum sa-mi sterg contul de pe TPU?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie sa trimiti o cerere la "Contact" http://www.tpu.ro/contact.
Numai bine!

P. S. Poate totusi vei reveni cu unul nou.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Trimiti un mesaj la "contact" si ceri sa-ti fie sters contul.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Vorbeşte cu doamne-doamnele site-ului, în speţă cu Stela.

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Da de ce vrei sa ne parasesti?!
Fara tine, TPU s eva mai micsora cu o persoana, si dupa tine inca vrep cativa...
Dar daca vrei sa ne parasesti sus in dreapta scrie CONTACT, dai click acolo si comletezi spatiile libere, iar acolo in casuta ce amai mare, scrie ca vrei sa-ti stergi contulbig grinin cateva zile contul tau va fi stersbig grin

| FaraNume_7993 a răspuns:

Trebuie sa trimiti o cerere la "Contact" http://www.tpu.ro/contact.
Dar de ce sa iti stergi contul?:S:D
In fine=>pa-pa:-*

| EuAli a răspuns:

Trebuie sa trimiti o cerere la contact.Scrii acolo ca vrei ca contul tau sa fie sters(scuze de cacofonie)pentru a trimite cererea de stergere a contului click aici: www.tpu.ro/contact. De ce vrei sa-ti stergi contul? Chiar si cele mai mici conturi(aici ma refer la alea cu raspunsuri putine)pot face acest loc mai bun. Dar daca vrei tu, in fine, stergeti-l.Gandeste-te bine, asta e alegerea finala a contului tau.Nu exista cale de intoarcere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey am o solutie injura pe site si iei banwinking