| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva sa-mi explice si mie ce inseamna WAP-ul de pe telefonul mobil, si cum se foloseste?

3 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Wireless Application Protocol (WAP) este disponibil, de aproape doi ani de zile, si in Romania. Imi pare rau chiar nu sunt in ton cu telefoanele si nu te pot ajuta sa iti spun cum se foloseste. Depinde in ce retea esti si poti incerca pe site-ul retele in care te aflii! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wap inseamna "Women Against Pornography", e adevarat ca aceasta comunitate se extinde si pe retelele mobile.tongue Ce zici tu hugo acolo? eu am wap de 5 ani pe orange rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In zeama nsutiu laughing