| Adella92 a întrebat:

Buna stie cineva site-uri unde pot gasi subtritari de filme in lb. engleza?
Nu vreau sa mi se zica search google, pentru ca am dar si nu am gasit.
va multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.lascoala.webs.com si pe categoria "invata engleza" si gasesti foarte multe situri foarte bune de unde sigur o sa inveti repede si usor lb. engleza.
pup:)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe acest site o sa gasesti subtitrarii.Selectezi limba in care vrei subtitrarea din dreapta si dai search. e simplu. SPER SA ITI FIE DE FOLOS.intra pe linkul asta...http://www.bsplayer-subtitles.com/