| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un site de unde sa descarc jocuri pentru un var de 14 ani? Stiti voi cu impuscaturi, masini de curse, dar sa aiba ceerinte mai mici.Bineinteles ca calculatorul lui nu suporta nfs, fifa 13 sau late din astea. Vreau ceva mai potrivit pentru un xp. Dau fundita.Va rog,eventual un link de unde pot descarca, e bun si jocurile cu mario, dar vreau si ceva cu masini de curse.

1 răspuns:
| AlbertBreack15 a răspuns:

Salut, deci eu stiu multe pagini unde poti alege tu ce sa descarci, dar vorbim pe facebook pentru ca daca le scriu aici o sa stearga raspunsul happy