| scumpikkk a întrebat:

stiti ceva seit-uri in care arata oameni posedati de demoni?
dar sa fie ceva real, apropro credeti in asa ceva?

Răspuns Câştigător
| ramona_1444 a răspuns:

Nu exista oameni posedati tot ce se intampla este in imaginatia celui posedat. e ca si cu vraja daca nu crezi nu te atingewinking

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De cand am vazut "Exorcistul" mi-e cam frica sa ma mai uit la filmele de gencrying

| Elena1234456 a răspuns:

Uita-te pe discovery vineri de la ora 22:00.Sunt multi posedati acolo big grin.

mira
| mira a răspuns:

Este vorba despre boli foarte grave care n-ar trebui mediatizate spre amuzamentul celor sanatosi.

| mcrenma a răspuns:

Gasesti pe youtube.com big grin

| scumpikkk explică:

Sonia95, d3nnys3 mrs pentru rasp dar eu nu locuiesc in romania deci nu ma pot uita sad

| DeniiMeow a răspuns:

Eu stiu o emisiune incepe in fiecare vineri de la 22 e suuuuuuuuuuuper daca nu. A hautingtonguetongue

| clauclau_6191 a răspuns:

Exista un joc la americani cu un semn la-i vazut si in multe filme, dar nu ti spun ca la jucat verisoarmea cand avea 17 ani si ajunsese intr-un timp sa creada ca este demon si nici nu iti imaginezi ce urat facea, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nu mai cauta stai linistita, fa-ti un bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista posedati, exista doar oameni cu probleme psihice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da