| anonim_4396 a întrebat:

stiti cum se face un dosar pentru bursa de merit? Multumesc

2 răspunsuri:
| ValentinBogdan a răspuns:

Iti trebuie medie de la 8 in sus, media 10 la purtatre, copie dupa buletinul tau si buletinele parintilor (si frati sau surori daca e cazul), adeverinta de la locul de munca al parintilor. Cam atat. funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ValentinBogdan):

Am aflat...intrebarea e pusa de mult timp, dar mersi oricum! Am avut doar intr-un semestru o medie de noua, in rest...doar 10 si iti trebuie pentru bursa copie dupa certificatul de nastere si cerere de la parinte si diriginte, atat!