| ςσρζιϋϋϋϋ a întrebat:

Stiti vreo sceneta de Craciun? Dar nu aceea cu nasterea Mantuitorului, vreau ceva de genul " Craciun in familie ". Fundita pentru cea mai buna, restul vot :X.

1 răspuns:
| Elizabethzutzu a răspuns:

Dar puteti fiecare sa spuneti niste bancuri! sa le inscenati,sau de exemplu sa vina vedete (adica mascate in ele,fetele vedete sa fie baieti, iar baietii vedete sa fie fetele)la noi in scoala s-a facut si a fost foarte amuzant, a venit Lady Gaga, Justin Biber si altii, puteti pe ei sa ii puneti in loc de versurile de la cintec sa compuneti voi ceva urari de iarna... Sper ca te-am ajutat happy