| Tzuc a întrebat:

Stiu ca am pus intrebarea asta de vreo 5 orilaughing. dar nimeni nu mi-a raspuns.care poate sa-mi dea si mie niste proverbe citate in engleza daca se poate si traducere despre visehappy. Va roggggg. fundita promit si vot la restul

3 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Happy people who sleep without fear of dreams [Fericiti cei ce dorm fara sa se teama de vise]
Dream like you live forever, live as if you were to die tomorrow [Viseasa ca si cum ai trai o vesnicie, traieste ca si cum ai muri maine]
Visele nu se risipesc, dar nici nu zboara daca nu le dai aripi[Dreams is not just, but neither can fly if you give them wings ]
niciodata sa nu uiti sa visezi[never do not look to dream about ]

P. S -ultima cred ca nu e tradusa binebig grin

| Tzuc explică:

confused. despre ce vorbeti acololaughing>. asta nu e temalaughing>. imi trebuie mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si noi sti cu ce ne mai alegembatting eyelashes, cu o suspendare de toata frumusetea! Deasta nu iti raspunde nimeni, temele nu se fac pe TPU!

xoxo, didi