| AlisonEvans a întrebat:

Buna!Stiu ca probabil imi veti zice ca modul meu de a gandi e gresit dar m-au adus in stare.Nu demult colegei mele i s-a furat cardul de memorie si desi cei din clasa banuiesc o fata nu eram sigura.Acea fata X este prietena cu o fata care pur si simplu e dusmanca mea ca sa zic asa.Ma priveste cu ura(nici nu va puteti inchipui),ma copiaza,sta cu baiatul care anul trecut era mort dupa mine si probabil inca mai are putine sentimente.Nu demult o prietena comuna de a noastra mi-a spus ca aceea fata stie ca am zis niste chestii de ea si desi nu am recunoscut era adevarat.Aceea fata fusese la ziua unei prietene si ii furase telefonul uneia dintre cele mai bune prietene intrand in mesaje si prefacandu-se ca se joaca nu stiu ce joc cu ninja.Ce sa fac?chiar simt ca lucrurile au luat-o razna si de impacare nu poate fi vorba.

1 răspuns:
| sabin89 a răspuns:

Nu te stresa. Ce treaba ai tu cu toate astea? Esti in vreo comisie de investigare a cazului? Nu. Daca ti-ar fi furat tie, as mai fi zis. Lasa-i pe cei implicati (fata respectiva) sa se agite.