| anonim_4396 a întrebat:

Sunt abonat orange si as vrea sa stiu ceva: mi-am reinstalat softul pe telefonul meu nokia 5310 xpresmusic si aveam cateva numere salvate doar pe telefon. Nu mai am nici mesaje nici apeluri, nimic. Nu am facut nici un backup din pacate. Chiar imi trebuiesc macar 2-3 numere din cele pierdute.
Inainte sa le pierd le-am apelat, credeti ca cei de la orange mi-ar putea face rost de acele numere? Oare au in baza lor de date?

Răspuns Câştigător
| blacksnow a răspuns:

Numerele acelea sunt pierdute pentru totdeauna daca tiai resoftat telu nu mai ai ce face esti terminat bafta mai inceraca