| tibicosminPaiN a întrebat:

Cum sa-mi reincarc telefonul fara incarcator? Am un Nokia 5800 XpresMusic cu touchscreen.Dau funda! Se poate incarca cu cablul de date?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Da se poate incarca cu cablu de date, conectezi cablu de date in Telefon si dupa in Pc

| Ovidiu_Edvard_1988 a răspuns:

Ia un incarcator de nokya sqau Samsung sau etc. taie mufa tine firele 5 minute cu degetul pe baterie dupa care pui limba daca pisca are curent, cu cit il ti mai mult cu atit se incarca mai mult bafta big grinwinking

| GiGiSaN21 a răspuns:

Da, conectezi cablul USB la PC si ti se incarca telefonul.