| anonim_4396 a întrebat:

Sunt acele aplicatii care au un animal pe fundal si sar deodata parca din imagine si te sperie sau sunt acele aplicati care au animale sau nu stiu ce in joc si tu spui cu voce tare ceva si animalul din aplicatie repeta ce ai zis tu ca si un papagal.Stie cineva vreo aplicatie asa? Da-ti-mi link-ul sau ceva ca sa pot instala aplicatia/ile.

9 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Pisicuta Angelica, repeta dupa tine tot ce zici laughing

| Ralukafay a răspuns (pentru DrGoogle):

O pot instala si de pe magazin play?

| DrGoogle a răspuns (pentru Ralukafay):

Da de acolo, se cheama cum a zis anamarya happy

| anamarya2003 a răspuns:

My talking angela si my talking tom.se instalează de pe magazin play

| Ralukafay a răspuns (pentru anamarya2003):

Pai si eu trebuie sa vorbesc cu voce tare si animalul ala repeta dupa mine?

| anamarya2003 a răspuns (pentru Ralukafay):

Cam așa ceva