| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Sunt bune pompele vacum pentru obtinerea erecției?
Poate o pompa pentru erectie sa iti produca o erectie indenlungata timp de 40 de minute?
Este posibil?
Ce parere aveți?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pompa nu e pentru erectie, ajuta la cresterea maciucii, in timp se vad rezultatele - 5 - 10 minute pe zi si in 3 luni apar rezultatele

| RAY a răspuns:

Povesti, pentru erectie ai nevoie de o inima puternica,adica circulatia sanguina sa fie rapida,asta o rezolvi simplu,usturoiul face asta, dovedit stiintific, sa ridici greutati, genoflexiuni cu greutati, sa faci cardio, sa conumi proteine, ca degeaba cumperi asa ceva daca inima ta e slaba, esti tanar, trebuie sa ai erectie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Pentru obținere da, pentru una durabilă nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca cu aspiratorulwinking

| tasr123 a răspuns:

Eu zici sa ti-l conectezi la pompa de bicicleta

| AndreiJurca a răspuns:

Poate ca functioneaza dar cea mai buna metoda e sa ai o femeie goala in fata ta. Daca asa nu merge trebuie sa mergi la doctor!