| carlacarolina a întrebat:

Buna sunt clasa a 9a si as dori sa ma transfer in alt liceu in descursul acestui semestru credeti ca mai ete posibil tinand cont ca am media 8.30 si am fost a 2 din clasa la mate info si am medie.mai pot sa fac ceva? scoala nu a inceput decat de 1 luna tinand cont ca 1 saptamana nu am facut din cauza frigului FUNda

Răspuns Câştigător
| Alinush6 a răspuns:

Sigur ca poti...
si o fosta colega s-a mutat acum recent de 2-3 saptamani
de la mine din clasa

1 răspuns:
| IRemUsI a răspuns:

Teoretic ar trebui sa poti. Depinde de directorul scolii actuale (daca este de acord cu transferul).