| carlacarolina a întrebat:

Buna sunt clasa a 9a si as dori sa ma transfer in alt liceu in descursul acestui semestru credeti ca mai ete posibil tinand cont ca am media 8.30 si am fost a 2 din clasa la mate info si am medie.mai pot sa fac ceva? scoala nu a inceput decat de 1 luna tinand cont ca 1 saptamana nu am facut din cauza frigului FUNdaa

Răspuns Câştigător
| wintermee11 a răspuns:

Nu prea vad cum, dar.in functie de motivul pentru care doresti sa fi transferata, cred ca este posibil.Trebuie sa te interesezi si la scoala unde doresti sa fi transferata si sa incepi demersurile.Multa bafta!