| anonim_4396 a întrebat:

Sunt dezamagita deoarece : Eu mi-am dorit un iphone, l-am primit. Mi-am dorit nokia, am primit Mi-am dorit telefon Palm, am primit. Dar acum imi doresc un telefon BlackBerry, si a zis ca am destule. Dar eu mi-l doresc, emorm. Toata lumea are. Si mai ales ca umblu cu ditamai caramida de Iphone crying. Va rog, raspunsurile rautacioase, pastrati`le pentru. voi :* Multumesc. Ofer funda daca imi raspundeti serios, si cum sa procedez :* Scuzati categoria :*

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Muneste pentru banii necesari. Vin sarbatorile, multa lume cauta pe cineva care sa faca curat in casa, fiindca e timp putin. Poti face bani frumosi daca muncesti doua week-endu-uri facand treburi simple, gen spalat gresie, faianta, pus aspirator, sters praf, etc. Si vei avea o satisfactie imensa stiind ca ti-ai cumparat obiectul dorit din banii tai munciti.

77 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Eu umblu cu un telefon de nici 3 milioane, și nu mai zic nimic straight face

| BRG a răspuns:

Deci ce vrei tu nu este strictă necesitate, sau urgentă, nu, este LĂCOMIE,te crezi buricul pămîntului sau ce? Ce faci fată cu atîtea telefoane? Chiar așa de căutată esti? Iar multe telefoane înseamnă cartele cu număr, sau abonamente,care costă bani grei să le încarci, și tu sigur nu ai bani dar esti o pretențioasă și o povară pe umerii părinților, du-te fată la muncă, de dimineța pînă seara cîștigă ți banul cu sudoarea frunții tale, și apoi cumpără ți ce mobil visezi tu că ai vrea, că de la cărămida aia iphone nu poți vorbii, că faci bășici la urechi și în palme, și dacă nu aveai telefon m ai ziceam săraca nu are, dar chiar tu zici: am vrut Nokia l am primit, am vrut telefon palm am primit, și acum vrei un black berry, dar de ce? Deoarece toată lumea are, și tu nu vrei să fi m ai prejos, dar dacă toată lumea ar fi bolnavă grav, ai vrea și tu? Că de e la modă, spitalele sînt pline, normal că părinții tăi săracii nu m ai pot face față pretențiilor tale, pune mîna și caută ți servici, dacă ai vîrsta legală, dacă încă ești la școală, învață.Și lasă tîmpeniile, că ești o fată răsfățată, obraznică, care nu știi ce înseamnă faptul să nu ai bani, tu ai destule, gîndește te că sînt oameni săraci care nu au ce pune pe masă, nu telefoane și mofturi.

| BRG a răspuns:

Sigur ai vreo 14 a 15 ani

| Criss003 a răspuns (pentru BRG):

14-15 ani dar prostiwinking

| stejara2 a răspuns:

Umbli cu ditamai caramida dupa tine dupa cate spui.pai vinde-o,mai vinde un telefon care nu iti place, presteaza si ceva munca si vei obtine ceea ce doresti,parintii tai oricati bani ar avea, au si ei o limita a rabdarii, daca ii rogi sa te ajute cu vanzarea lor, explicandu-le frumos motivul.fii sigura ca te vor ajuta.Succes!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sa stii ca si eu sunt dezamagit. Daca vrei iti dau la schimb un Nokia 1600 pentru iphone. Ma bucur sincer ca ai scris la categoria asta :*

| Dumnezău a răspuns:

Inainte voiau papusi si roboti.Acum,vor BB, numesc iPhone-ul caramida, si sunt dezamagiti din cauza ca nu primesc al patrulea telefon.Acum inteleg de ce vreau sa ies pe strada sa incep sa va spanzur pe astia ca voi, animale proaste.Sa faci cancer limfatic si sa ai 10 telefoane iti doresc.N-ati vrea unu' o carte, animale proaste! Se duce pe pu-la societatea.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

straight face Sincer nu e rautacios raspunsul meu ...asa cred eu dar nu te crezi prea rasfatata? ceri atatea telefoane da ce crezi ca parintii iti pot aduce luna la picioarE?

| ascovit a răspuns:

Poi chiar ai destule. Multumeste-te cu ce ai... Si ce daca toata lumea are la fel? Crezi ca altii nu au ce face decat sa rada de tel tau? :-2
Totusi, parintii tai ti-au luat destule, nu vad de ce esti dezamagita, intelege-i si pe ei, mai ales ca e criza, au si ei alte prioritati, si cine stie, poate o sa iti cumpere de craciun, insa nu iti face prea amri sperante, lasa-i in pace.,. dupa o sa apara si telefonul flexibil si ai sa il dai naibii de BlackBerry... ai rabdare, oh go on. Nu vad de ce sa fii dezamagita, fii multumita cu ce ai

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Asa este.Cred ca daca as vedea o pustoaica cu atatea telefoane ma jur ca de nu ti le-as lua pe toate ca sa te inveti sa numai fi asa egoista si materialista.
Fitzoaso!

| Alexutzica a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Haha. Hai termina copilehee hee

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Alexutzica):

Copil?rolling on the floor
Am aproape 20 de ani fatuco si la ce avatar ai esti in clasa a 7-a maxim. Tare-n gura mai esti, cred ca nu prea ai prieteni in viata reala ca esti prea figuranta tongue

| anonim_4396 explică (pentru DirectDinBerceni92):

Nu te pune la mintea ei,nu vezi ca toti de aici "sar" in capul ei si ea nimic? Are probleme cu capu' fetita,e invadat de fite. Daca ar fi fost sor'mea o bateam in fiecare zi, dar din pacate nu mi-e nici vecina, ca s-o prind pe aici.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca bine zicirolling on the floor

| Alexutzica a răspuns (pentru anonim_4396):

Taci maa. Tu vb?laughing Daca erai fratele meu ma omoram eurolling on the floor

| cherrybomb a răspuns:

Daca nu ai avea ce manca nu ai mai face atatea fite, sunt destui copii care traiesc in saracie, si isi doresc macar un brad de craciun, sau sa vina si la ei mosul cum vine la alti copii, numai zic de faptul ca abia daca au ce manca intr-o anumita zi.

| Popcorncubranza a răspuns:

Esti o rasfatata fitoasa care nu stie limba romana. Doamne iarta-ma, 3 telefoane super-extra-giga-blablabla si mai vrei unul?!straight face Daca te-as vedea pe strada te-as tunde cheala si ti-as arunca telefoanele in Dunare

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Esti... doamne ce copchil. Zici ca iPhone e caramida, Da BlackBerry ce e? Si in plus fii originala ce... mea daca toti copchii au bb in clasa nu inseamna ca trebuie sa ai si tu rasfatato.

| Couragebv a răspuns:

Incredibil, eu in locul tau mi-as impusca parinti, si as da foc la casa, Pai ce nu imi da MIE, EU, mijlocu si miezul kurtoshullui. ia discuta cu parinti sa rezolve problema ca e jale mare. Dar daca te-as intalni eu pe strada pe langa ca ti-as lua telefoanele, te-as dezbraca, si te-as arunca intr-o carciuma noaptea cand e plina de oameni care inteleg probleme din astea, cel mai bine.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Couragebv):

Oh frate gandim la fel!

| Shottas a răspuns:

LOL. In ce lume traim. dupa ce ca esti proasta, Lacoma,egoista, idioata, tampita mai esti si nebuna.Ce mata sa faci u BB, ca dupa capacitatile tale mentale acel telefon nu te ajuta decat cu numele. Este un telefon pentru afaceristi in prin plan.nu pentru teme roz cu diamante si sclipici sau jocuetze cu papusa barby.(da pun pariu ca nici pe alea nu sti sa le pui pe un Iphone)
Si nu conteaza ca u te-ai nascut cu bani, conteaza ce ai in cap.Sincer daca as sti unde esti si nas pati nimic parintilor tai leas da foc si pe tine te-as lasa in mijlocu rusiei sa te descurci singura.
Idea e ca prosti si muritori de foame vor fi in tot deauna, dar si sa ai bani fara sa stii care este valoarea lor cu adevarat...acum o sa ai BB si cand o sa mora mata cu tactu o sugi pl pe 5 lei.si aia n-o sa-i iei u ci pestele. Asta e raspuns rautacios.Dar si realist.

| Alexutzica a răspuns (pentru Shottas):

Hai sa nu incep si eu sa te injur. Baietele, scoala te-a ocolit, sau cu uh ai ocolit scoala? rolling on the floor

| Shottas a răspuns (pentru Alexutzica):

Pe tactu la ocolit scoala ca nu te-a educat, si pe tine te-a ocolit "mintea" ca de scoala nu mai pun problema... crezi ca daca ai tocit trei definiti, din care nu intelegi nimic si ai luat un 10 de la o profa "pupi-n-curista" sau mai multe esti cea mai tare.De realitate o sa te lovesti cand tactu si mata o sa se duca in pamant, iar pe tine o sa te "fu ta" toti si la propiu si la figurat. Unu e clar ca "puti de proasta ce esti",doi ce e si mai grav e faptul ca zaci in prostie si nu vrei sa te trezesti la realitate. Si cum am spus in posturile anterioare esti retardata mintal, iar aceasta boala se va vindeca cand ai sa ramai sa te descurci singura, fara ca tu sa si sa faci ceva. Bine, se poate sa ai si norocu ca romani sa fie prosti in continuare sa traiasca de pe o zi pe alta si sa se multumeasca sa te injure pe "TPU" fara sa ia vreo atitudine, sa ii lase pe cei ca tine sa isi bata joc de tot doar ca sau nascut cu "rahat" in buzunar, tu poate o sa duci o viata lipsita de griji o sa ai un job banos, un papagal care sa te fu"ta 2min. iar cand o sa fi satula de viata de **** pe care o ai lipsita de griji o sa cazi in depresi sau o sa te sinucizi. Dei nu cred ca o sa iei in considerare vorbele mele crede-ma ca in 90% din cazurile de viata tihnita si monotona se ternina cu suicid sau droguri si alcool, un lucru ce ar mai trebui subliniat este si faptul ca oameni au fost conceputi sa umble (adica sa aiba andrenaina) fara andrenalina putin stres bani si in primul rand mancare de calitate si sex de calitate oameni o iau razna si devin idioti. Lucruri pe care le vei gasi din ce in ce mai greu, deoarece virusul prostiei este foarte raspandit iar baieti(uni nu toti) din ziua de azi nu sunt in stare sa alerge 50m ca obosesc si le vine pofta de o tigara, deaici si deficitul de "sex" un baiat care nu a facut sport in viata lui si de profesie e "Facebucist" pe net nu sa ft nici un min. Deaceea fetele cauta baieti mult mai mari deoarece acestia au trecut prin aceste probleme si sau mai schimbat putin. Omul a fost asa inca de pe vremea cand erea maimuta, adica masculi (testosteronul) sau luptat sa arate care e este mai puternic si mai destept pentru a avea o femeie cat mai frumoasa si cat mai desteapta,care si aceasta la randul el incerca sa fie destepta si frumoasa, si sau mai luptat intre ei pentru a arata unu altuia,care are femeia cea mai buna si care este cel mai inteligent(fara acest lucru, tu acum nu iti doreai un telefon ci o bucata de piatra). Aceste lucruri in ziua de azi sau cam "muiit", baieti avand un testosteron seric in sange de 50 ori mai putin ca pe vremea romanilor de ex., iar fara testosteron nai creier puteri si cel mai important pl. Aceasta este parerea mea compusa si din sfaturi mai infantile(dar care pot fi probate si stintific) adica pe intelesul tau, si din sfaturi ceva mai stintifice. Celor care or sa vrea sa ma critice, ii rog daca sunt capabili sa aduca argumente logice si probabil ce se pot proba si stintific. daca tot ne-a luat fatuca asta cu scoala ei.
Iar pentru mine daca se poate cititi tot si spunetiva parerea despre raspunsul meu.

| Alexutzica a răspuns (pentru Shottas):

Iti spun eu: Prost,prost. Sa stii,ca te pot raporta,printr-o apasare de buton :! Raporteaza.
Sa stii ca pe tine te-a ocolit scoala, foarte, foarte rau.winking

| Shottas a răspuns (pentru Alexutzica):

Zimi si mie, ce mor-ti maicati de argumente ai de ma faci pe mine prost? Tu arati ca esti proasta, fiindca nu esti in stare sa aduci niste argumete logice, si care sa aiba legatura cu scoala la care tot faci tu referire... Si din ce morti m-ati ai facut u bani, ca tu nu sti nici sa te stergi la fund. Fetitzo ai innebunit din cauza frigiditati...

| Alexutzica a răspuns (pentru Shottas):

Inteligentul unde era oh go on.
Am avut eu 1000 lei de mult timp pusi in portofel oh go on
Si i-am gasit si mi-am luat tongue
Asa ca mai taci dracului cu injuraturile ca te raportez imediat :*

| Shottas a răspuns (pentru Alexutzica):

Mi se rupe ca ma raportezi tu ...Chiar daca nu ma crezi, in viata reala am scuipat jandarmi in ochi de la 14 ani pi-zda proasta. Si ziceai ca din bani tai tiai luat telefonul, Da aia 1000 de lei de unde iai avut ai iesit pe traseu sai faci? Sau ti iau dat mata cu tactu? Si unde e raspunsul logic din carti? Eu tiam demonstrat ca iti pot raspunde si stintific (convertit la nivelul tau de cunostinte, de retardata, adica nule) si te pot si injura, crede-ma daca as sti unde esti te-as bate pana ai paraliza, sa ramai toata viata intr-un carucior cu rotile. Auzi am gasit 1000leirolling on the floor

| Alexutzica a răspuns (pentru Shottas):

I-am primit tupeistule.Mai taci ca ma plictisesti :*

| Alexutzica a răspuns (pentru Shottas):

Crezi ca daca as stii unde esti tu si unde locuiesti, as venit si de nu te-as batewinking. Nu ma provoca, sa te caut. =]]

| Shottas a răspuns (pentru Alexutzica):

Cu ce ma cauti prin telepatie... iti spun eu unde stau.In Costinesti. langa hotel felix Si la ce sa ma bati? la carti? neah nai sanselaughing Si daca " iai primit " inseamna ca iai facut tu? Fetito creca "nai toate tiglele pe casa"

| Alexutzica a răspuns (pentru Shottas):

Lasa ca le ai tu pe toatewinking =]] de unde, nu ai nimic laughing)

| FesCuDungi a răspuns:

Eu m-as fi bucurat de cand as fi primit iphone-ul straight face frate raised eyebrows de unde ai iesit?

| dudae2 a răspuns:

Duduie, mai bine ia-ti o carte si citeste... Eu, sincer, mi-as cumpara o carte in loc de BlackBerry
Apropo, daca toata lumea si-ar baga capul in WC, l-ai baga si tu?
MATERIALISTO!

| ZvT a răspuns:

Eşti penală. Părinţii tăi sunt mai proşti decât tine.

| Iustina_1557 a răspuns:

Am si eu un *** la pachet si cred ca toata lumea are pentru tine un *** la pachet...Deci acum vrei si tu? laughing

| LadyNaty a răspuns:

Uau...Nu vreau sa fiu rea.Insa scuze ca iti zic, si eu imi doresc un telefon mai bun, insa parintii mei nu isi permit.Nu crezi ca parintii tai au facut destule eforturi? Chiar nu te gandesti la ei,asa-i?
Ok, daca iti doresti asa mult, demonstreaza-le ca meriti.
Arata-le ca iti doresti foarte mult...si daca ei o sa se induplece si ma rog...o sa vada ca tu chiar ti-l doresti, o sa ti-l ia.Succes cu telefonulstraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti chiar putin zguduita la mansarda happy. Fara nici o rautate.
Si dupa BB ce urmeaza rolling on the floor?
Cum sa procedezi? Simplu iti iei gandu, la ce iti e necesar un telefon cu inca 3 chestii in plus? Pana la urma ce faci cu el? Scri 3 mesaje, vb la el si intri pe mess.winking Nu se invarte lumea in jurul unui telefon sau al unui calculator. Sau cel putin nu ar trebuiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu n-am să-ți zic că ești fițoasă,pentru că după parerea mea - nu ești!
mă păstrez pentru când o să vrei un Bentley;
faza e că ai o întrebare în care ne spui cum nu mai vorbește cu tine,cea mai bună prietenă de-a ta,aia de te-a scos de pe facebook; și acu parcă te-aș întreba așa:crezi că ea a văzut ceva la tine,să zicem..."fițe","harfe", s-au d-astea? întreb serios,pe bune! că tu zici că nu știi de ce te evită pe la școală,făcându-ți doar cu mâna de la fereastra clasei,ș-atâta! înțelegi?
deci,poate că,așa cum nu ai realizat că întrebarea ta de aici pare mai nașpa,tot la fel-mă gândesc eu-că te-ai purtat și cu fata aia,care ți-a fost bună prietenă,până mai ieri!
d-aia zic eu că ar trebui să îți dorești mai puține telefoane,dar, în schimb, să vrei să ai mai mulți prieteni;
ca să ai "de rezervă"; da?
am fost "răutăcios"?
eu zic că nu!
(tu ai scris poezia aia?)...

| Alexutzica a răspuns (pentru anonim_4396):

NU sunt deloc evitata. Si cu fata aceea, cineva i-a bagat prostii in cap... happy

| HolyPotato a răspuns:

Parerea mea: ar trebui sa fii foarte multumita cu ceea ce ai ca un iPhone nu e chiar la indemana tuturor si ar trebui sa fii foarte bucuroasa ca parintii tai au fost ingaduitori si ti-au cumparat atatea telefoane scumpe. Stai linistita ca si BlackBerry-ul va deveni in curand si el demodat...
Nu inteleg cum unii oameni pur si simplu nu apreciaza ceea ce austraight face

| Elsiane a răspuns:

Auzi fată eu cred că numai fițe ai tu. Scuze de răspuns, dar asta e. Când eu mă mulțumesc cu un amărât de Nokia (care nu e cu touch-screen), tu vrei o mie de telefoane și... știi ceva? Dacă tu chiar îl vrei, muncește!

| alina58 a răspuns:

Eu zic sa te calmezi, mai asteapta 2 luni, o sa apara alt telefon si atunci vei face ca un titirez stresandu-te ca il vrei.
Da chiar, faci ciorba cu atatea telefoane?happy

| shippuden a răspuns:

Numai fite pe capu tau

| Alexutzica a răspuns (pentru shippuden):

Cred ca nu ai vazut: Raspunsurile rautacioase, lasa-le pentru. tine

| Amalia2305 a răspuns (pentru Alexutzica):

Fată dragă,sincer mă lasă mască gândirea ta,deoarece nici un copil mic si râzgâiat nu ar gândi așa.Ei bine,cu asta ne demonstrezi că tu ai mult mai puțină minte decât acel copilaș.
În al doilea rând,și eu am telefoane din cele pe care le-ai enumerat tu mai sus,învăț la un liceu in care "de obicei banul conduce",am parinți care nu au ezitat niciodata să-mi cumpere ceva când mi-am dorit,ÎNSĂ,deși învăț într-un liceu de renume in care "banul iți face drumul" nu înseamnă că nu mă obosesc să învăț,așa cum fac majoritatea,adică "instinctul de turmă" deoarece sunt conștientă ca învăț pentru mine și nu vreau să mă susțină parinții și atunci când se presupune că ar trebui să fiu independentă. Mulți colegi vin la liceu cu laptopul pentru a-și lua notițestraight face aiureaoh go on învață mai bine așa? Sper că ai înțeles ce am vrut să zic mai sus...big grin
Apoi,în legătură cu telefonul,ce faci cu el?straight face Ai cumva afaceri și nu știam noiwinking?! :-si mai lasă fițele că devii patetică happy,Dacă toți cei din jurul tău,care au și Iphone,BB,Palm,Nokia sau mai știu eu ce...s-ar arunca în cap de pe bloc, a-i face-o și tu?! straight face Îți răspund eu (deși ai zice NU! ) "normal că da, deoarece este la modă și toți fac asta rolling eyes "
Dar parinții tăi chiar crezi că sunt așa de simplu de manipulat astfel încât imediat cum le zici că vrei ceva să-ți și întindă pe tavă totul?! straight facelaughing...
Și în ultimul rând,tu chiar vrei să te și credem raised eyebrows? După părerea mea tu nu ai avut ce face și te-ai gândit "ia să mai scriu ceva pe TPU,să par neajutorată și să vadă toți ce norocoasă sunt că am nu știu câte telefoane de fițe.
Și iți mai spun ceva : mai bine te-ai uita să fii mai sensibilă și să-i ajuți pe cei de lângă tine
,care poate nu au ce pune pe masa de Craciun,nu să arunci cu banii pe fereastra fără niciun rost pentru că la urma urmei te vei plictisi și de acest telefon happy.În loc să te bucuri că ești iubită de parinți șamd tu esti "dezamăgită" ( vezi Doamne,sărăcuța de tine straight face ) că nu știi ce să mai faci ca sa ne demostrezi că ești o răsfățată,pe care nimeni nu ar suporta-o dacă nu ar avea bani( asta rezultând din modul în care te comporți cu persoanele care totuși ți-au dat un sfat mult mai bun decât cel pe care doreai tu să-l auzi "Cred ca nu ai vazut: Raspunsurile rautacioase,lasa-le pentru. tine" -> acesta fiind un singur exemplu din mesajele tale.)
Acest comentariu este adus in completarea celorlalte happy. Și da,poate că am fost răutăcioasă.dar o meriți happy ). Încearcă să ieși în evidență prin alte mijloace,altele decât cele care presupun bani/fițe și crede-mă că ai să ai mult mai mulți prieteni, nu doar cei care sunt plini de bani, nu au un viitor asigurat de ei înșiși și trăiesc pe banii părinților și care nu sunt buni de nimic de fapt.

| doarEu001 a răspuns:

Dar ce vrei, draga, sa faci cu atatea telefoane? ciorba?straight facelaughing altii nu au ce sa manace si tu te gandesti ca mai vrei nu stiu ce alta noua fita de telefon.bine...oricum nu cred eu ca ai tu nu stiu ce telefoane:-si mai degraba ai visat azi-noapte si te-ai gandit sa ne povestesti noua.hai pa

| Alexutzica a răspuns (pentru doarEu001):

Hei draguta. Cred ca tu te oftici, si daca am 3 ce? Imi doresc altul! Si cred ca ai trecut de scoala cateodata. Nu stii sa citesti? :''Raspunsurile rautacioase pastreaza-le pentru. tine'' As fi scris cu majuscule pentru. unii.

| doarEu001 a răspuns (pentru Alexutzica):

Sa ma oftic?rolling on the floor pe ce?raised eyebrows si mai pardon, ca nu am ciocnit valiza-n gara amandoua.mai bine te-ai gandi sa faci o fapta buna, altii nu au ce pune pe masa de Craciun si tu mai vrei un Black Berry. what ever.nu stau sa dau raspunsuri ipocritelor gen "vaaaai am 15 telefoane, i-phone bla bla si mai vreau unuuu, cum sa il fac pe tati sa-mi-l cum sa il conving sa-mi-l ia"rolling eyes

| Alexutzica a răspuns (pentru doarEu001):

Da draga, m-am gandit ca altii nu au ce sa puna pe masa de Craciun. Dar TPU este sa raspunzi frumos, nu rautacios si sa scoti ochii lumii ca are nu stiu ce si ca mai are nevoie de ceva. Hmmm.

| doarEu001 a răspuns (pentru Alexutzica):

O intrebarethinking cati ani ai?

| HolyPotato a răspuns (pentru Alexutzica):

Ce MAJUSCULE PENTRU UNII? Crede-ma draguta, multi ar vrea sa aiba ce ai tu. Si majoritatea ti-au raspuns EXTRAORDINAR de indulgent pentru felul in care ai fost crescuta:-| Cand o sa muncesti tu pe banii tai nu cred ca o sa arunci asa cu banii pe orice telefon nou care apare pe piata...

| ghiCIne a răspuns:

Esti dezamagita pentru ca pana la urma telefoanele nu-ti aduc niciun folos cu adevarat.
Crezi ca daca faci colectie de telefoane te vei simti mai bine? Ma indoiesc.
E un simplu obiect care nu-ti raspunde afectuos, el nu inlocuieste prietenii sau parintii.
Ce daca toata lumea are? Poti fi speciala prin a fi diferita de altii.
Gandeste-te tu ce anume faci in schimb pentru parintii tai.
E usor sa primesti totul de-a gata, dar e greu sa te pui in locul lor.

| Sqk00 a răspuns:

Pai ai putea sa ti`l iei tu personal.happy
Din banii taii. [Adica vinzi unul dintre ele. cel care e mai putin la moda. si ti`l iei pe asta.winking]
te-am ajutat?! Nu preastraight face

| Alexutzica a răspuns:

HaHa. laughing Ce sa zic.M-a dat pe spate raspunsul tau. Sa stii ca m-am plictisit tot sa zis,tot sa zic, tot sa zic : ''Raspunsurile rautacioase[ceea ce al tau este din cate vad], pastreaza-le pentru tine. Inafara de 3-4 de aici,au raspuns frumos, dar de oh go on. Din cauza oamenilor ca tine se duce dracu' lumea asta, nu a mea. Daca unu/una are nevoie de ajutorul tau ii arunci placa cu ''rasfatato''/''rasfatatule'' oh go on. Sau ca se duce lumea dracu' din cauza ta?

| anonim_4396 explică (pentru Alexutzica):

Auzi? Eu nu ma contrazic cu fitoase razgaiate, dar tu ai o problema serioasa. Fetito tu nu realizezi ca altii n-au ce manca si tu vrei si IPhone si Blackberry si ce dracu' mai vrei tu acolo.Si iti mai spun inca o data ca vad ca n-ai inteles: din cauza ta se duce dracu' lumea asta! tocmai ti-am explicat si de ce si daca te doare adevarul si n-ai cu ce argumente "inteligente" sa "vii" la mine,stai naibii si reflecteaza si realizeaza ca poate tu esti in balonasul tau roz plin cu telefoane scumpe si alte cacaturi,dar altii cum am mai spus, n-au ce manca! Ai inteles fitoaso? Si sa stii ca ma doare fix undeva de parerile tale de fetita de bani-gata! Si, da: am fost rea!

| HolyPotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo! Apreciez foarte mult felul in care gandestihappy

| anonim_4396 explică (pentru HolyPotato):

Multumesc! Dar asa e normaltongue