| anonim_4396 a întrebat:

Sunt dezamagita deoarece : Eu mi-am dorit un iphone, l-am primit. Mi-am dorit nokia, am primit Mi-am dorit telefon Palm, am primit. Dar acum imi doresc un telefon BlackBerry, si a zis ca am destule. Dar eu mi-l doresc, emorm. Toata lumea are. Si mai ales ca umblu cu ditamai caramida de Iphone crying. Va rog, raspunsurile rautacioase, pastrati`le pentru. voi :* Multumesc. Ofer funda daca imi raspundeti serios, si cum sa procedez :* Scuzati categoria :*

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Muneste pentru banii necesari. Vin sarbatorile, multa lume cauta pe cineva care sa faca curat in casa, fiindca e timp putin. Poti face bani frumosi daca muncesti doua week-endu-uri facand treburi simple, gen spalat gresie, faianta, pus aspirator, sters praf, etc. Si vei avea o satisfactie imensa stiind ca ti-ai cumparat obiectul dorit din banii tai munciti.

77 răspunsuri:
| Andrey77 a răspuns:

Alexutza mai bine ai tacea, cu fiecare post iti arati din ce in ce mai mult prostia, foloseste-ti iphoneul si nu mai plange dupa alte prostii ca ai tel bun deja... daca nu iti place iti dau eu un Nokia 2700 pe el.
Banuiesc ca atunci cand apare o noua fita BB-ul devine caramida si iar incepi sa plangi la mami...

| TheLostAir a răspuns:

Scuza-mi cuvintele ce o sa urmeze...Dar mai du-te draq.Nu vrei cam multe? Adica serios acum:iPhone, Nokia, Palm.Deci ar trebui sa mai astepti si tu.

| IoanaaM a răspuns:

Inainte de a cere, intereseaza-te de produsul pe care il vrei pentru ca sunt sigura ca daca iti pun un bb in mana nu stii sa il folosesti.winking

| Smurfette a răspuns:

Uite ce e:Blackberry e facut mai mult pentru navigare pe internet, si eu voiam sa-mi cumpar unul dupa majorat si am fost la un magazin sa intreb.Auzind ce mi-a spus doamna aia, am renuntat la el si mi-am luat altceva mai util.Si inca ceva, daca toata lumea are un lucru, nu e necesar sa-l ai si tu.si la fel cum au zis ceilalti, incearca sa vinzi unul sau 2 telefoane, dar inainte vorbeste cu ai tai, explica-le si vezi ce spun.

| Toma_8274 a răspuns:

Esti nebuna.impusca-te

| Alexutzica a răspuns (pentru Toma_8274):

Te invit sa te impusti :*

| CrimiNNaLBoy a răspuns (pentru Alexutzica):

Daca eram tactu iti luam telefoanele si le vindeam si iti dadeam un telefon de jucarie oh go on. La ani si fitele pe care le ai nu meriti nici un telefon non-color.

| Alexutzica a răspuns (pentru CrimiNNaLBoy):

Hai taci. Ma plictisesti oh go on

| CrimiNNaLBoy a răspuns (pentru Alexutzica):

Din poza la avatar cred ca ai maxim 13 ani oh go on. La varsta ta invatam si mergeam la scoala, iar rareori ma uitam si eu la TV. Vrei telefon? Du-te si munceste...

| Alexutzica a răspuns (pentru CrimiNNaLBoy):

Mda,l-am primit.Asa ca ''multumesc'' pentru.raspunslaughing

| Anon352 a răspuns (pentru Alexutzica):

Deci nu.mi vine sa cred:O l.ai mai si primit? Parintii tai nu stiu ce e in capul lor. Si tu probabil ii injuri cu voce sau cel putin in gandu tau cand spun ''nu'' Da scumpa mea, stii cum e? O sa apara chestii mult mai tari decat bllackberry si o sa te duci: Poti sa imi iei un telefon X si Y ca este cel mai nou si bla bla bla. Daca nu faci asta dejathinking Tu copchila...ai un ihpone mai e nevoie sa iti spun k iphonul e mai bun ca BlackBerry? nu conteaza asta. Conteaza lipsa ta de respect fata de parinti fetita. Sigur parca vad te duci la ei: Mama imi iei un BlackBerry te roog? Maica.ta: nu scumpa mea, ai destule (si ar vorbii chiar frumos cu tine) si dupa aia pleci tu cu fitele tale de smechera in camera si incepi si dai cu injuraturi lasa ca stiu euhappy iti spun sigur ca asa faci. Si parintii tai ti.o luat atatea telefoane numai pentru ca te iubesc si tu esti proasta. Nu vrei sa intelegi absolut nimic. Toti oamenii iti spun k esti rasfata,lipsita de respect, egoista, lacoma ceea ce si esti! pai fata.cand o sa ajungi tu la liceu ce o sa fie de capu tau? Ca iti garantez ca nu ai cele mai bune note din clasawinking La atatea fite nici nu stii cat face 2000 la puterea 1raised eyebrows deci ce sa mai zic...tu nu stii sa apreciezi nimic, esti doar o fata fitoasa care vrea totu. Si nu.mi vine sa cred, deci iti promit eu nu.mi vine sa cred ca l-ai primit:O Parintii tai nu sunt normal la cap si asta din cauza ca te iubesc prea mult copilaaa. Si tu sigur nu prea ii multumesti cu nimic. Pai daca eram eu maica.ta si veneai la mine si imi mai cereai un telefon apai ti.as fii zis nu dar mai urat decat probabil ti.au spus ei si cand incepeai sa faci fite ca nu mai poti traii fara el si incepeai sa plangi etc. ti le luam, si te lasam cu un Nokia caramidahappy vezi.ti fata de treaba ta si invata sa apreciezi sunt sigura ca iphonu nul ai de mai mult decat 3 luni si mai vrei deja altu? esti nebuna fata! deschide naibii ochii pana nu e prea tarziuwinking

| Alexutzica a răspuns (pentru Anon352):

Mi-am luat din banii mei. Nu te mai arunca asa, nu au dat ei nici un banwinking

| Alexutzica a răspuns (pentru Anon352):

Haha.Tu vorbesti?
Nu intelegi nimic. in fine... Te crezi ala desteptu'. Esti in clasa a 9-a, mai mare nu estiwinking

| Anon352 a răspuns (pentru Alexutzica):

Draga mea, da sunt mai mare de clasa a9a, si sunt desteapta nu desteptwinking si da eu vorbesc pentru ca esti prea rasfatata

| Anon352 a răspuns (pentru Alexutzica):

Nu are legaturawinking daca l.ai luat cu banii tai sau nu...ideea e k ei nu aveau voie sa iti permita astawinking

| Soparlake a răspuns:

I-ati un iphone 4 S cum am eu si ai sa fii foarte mandra de el...eu il am de cateva zile si sunt multumit

| xCocax a răspuns:

Draga domnisoara, trebuia sa te astepti la comentarii proaste, asa ca nu te mai zbate atat cum ca noi suntem nebunii.Nu iti dai seama ca din moment ce atatea persoane iti sar in cap inseamna ca ceva nu e in regula? Cu tine,nu cu noi,noi gandim practic si logic.Dar in fine, se vede ca esti doar o copila rasfatata...te simti jignita? De ce scumpo, acesta este purul adevarat.Si chiar daca ai avea bani nu ar insemna ca trebuie sa ai telefoane pentru fiecare sezon, asa, sa vada ceilalti ca ai cu ce.Ai trei telefoane si mai vrei inca unul, dar te miri de ce nu vor parintii sa ti-l cumpere? Iti spun de ce:pentru ca cel mai probabil dau bani lunar pe abonamentele tale sau pe credite pentru 100 de cartele, iar telefoanele iti sunt in perfecta stare.Deci,de ce inca unul? Pentru ca au toti fraierii tai acelasi model? Tu in loc sa iesi in evidenta cu unul din modele alea diferite vrei ca ceilalti...dar na,spiritul de turma!
N-am sa aduc vorba de oamenii saraci,mi-ai dat de inteles ca nu te incalzeste cu ceva.
Dar un lucru ramane clar,bine iti fac parintii! N-ai invatat sa iti pretuiesti bunurile absolut deloc.
Vrei telefon nou? Vinde-ti doua dintre ele... daca nu cumva vrei sa ramai cu patru, ceea ce cred ca intentionezi.
Nu stiu cati ani ai, probabil esti inca in generala dupa imaginea de la profil...21 n-ai cu siguranta nici in cele mai dulci vise ale tale.oh go on.Totusi,pana la varsta aia incearca sa iti schimbi atitudinea,altfel va fi in pierdere pentru tine. Dupa cum vezi,majoritatea oamenilor nu agreeaza astfel de atitudine si comportament.
Ah,inainte sa ma faci si pe mine geloasa si sa turui in continuare cu blah-blah-urile tale,deschide ochii putin si realizeaza ca oamenii astia nu sunt gelosi, sunt scarbiti de cat de nesatui pot fi alti oameni, cei ca tine.So,grow up, girl!

| xCocax a răspuns:

Eu am 15, da' nu-s atat de batuta-n cap. oh go on
E chiar mai rau daca a ajuns la liceu si inca mai are aere de genul...

| ttalentatu a răspuns:

Sti ce.ia un Nokia 1100 il bagi p vibratii til introduki in fund si dupa te suni dupa alea 3. te am ajutat?laughing))