| Denny_7411 a întrebat:

Sunt foarte sensibila la tot ceea ce fac, sunt pesimista... Ce ar trebui sa fac ca sa fiu mai indrazneata, mai optimista, mai? Am incercat sa ma schimb, dar nu reusesc! Poate ma ajutati voi.mrs mult. pwpici.

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Am trecut si eu prin perioada asta cand crezi ca toti sunt mai buni ca tine sau ca pur si simplu nu poti sa-ti arati sentimentele.si inca e foarte greu sa ma arat optimista mereu.Insa am invatat ceva ca fiecare om trece prin momente mai dificile si ca acestea se pot rezolva. Tu ai nevoie de o persoana care sa te scoata din cochilia ta si sa arate lumii cat de frumoasa si increzatoare esti, caci de una singura nu vei reusi. Stiu ca e greu si imi pare rau ca doar cu asta te pot ajuta. si inca un sfat pentru a iesi in evidenta bineinteles ca si infatisarea conteaza.ca sa fii apreciata( nu sunt superficiala dar asa vad la fiecare colt de strada ca oamenii se apropie de tine daca arati bine), atunci incearca sa gasesti un stil vetimentar mai iesit din comun din randul prietenelor tale, mai creativ, dar care totusi sa ti se potriveasca. O sa vezi ca daca faci acest lucru poate chiar daca iti schimbi putin si coafura vor veni complimentele si acele complimente te vor face mai sigura pe tine. Sper ca te-am ajutat Bafta