| andrutzik24 a întrebat:

Sunt in clasa a IX-a (mate-info) la Elena Cuza in Craiova! Mai e cineva pe aici de acolo?

Răspuns Câştigător
| Clopotzica a răspuns:

Eu sunt in Elena Cuza, dar la filotongue lasa-mi un mesaj cu id utongue

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Hey.Nu vreau sa te supar dar eu cred ca iti pierzi timpul intrebandu-ne daca suntem de la un liceu anume.happyNu cred ca ai sanse ca sa gasesti pe cine aici.

| smile a răspuns:

Pai cred ca iti vei cunoaste colegii cand vei incepe liceu.succes.fundita?happy

| andrutzik24 explică:

Pai da ii voi cunoaste dar daca gasesc pe cineva nu strica sa mai cunosc si dinainte. Nu?