| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a IX- a si in curand voi participa la Balul Bobocilor. Are cineva vreo idee despre ceva original pentru proba libera (in afara de dans si cantat)? De asemenea orice sfat sau truc in legatura cu balul este binevenit.
Multumesc.

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

Iti da la nimereala niste hainde dintr-un sac si trebuie sa te imbraci cat mai ciudat sa nu te recunoasca, sa cari apa dintr-o parte in alta totul se face doar cu gura si cand iei apa si cand o plasezi partenerei si cand o goleste ea, si daca va pune sa interpretati sau cantati sau dansati daca vrei ai putea sa canti melodia Ani de Liceu pentru cei de a -12-a te lasa si cu foaia sigur iei primul loc astept funda si vestihappy