| Puravet_Dani_2001 a întrebat:

Am hotarat sa particip la balul bobocilor si nu stiu ce sa fac la proba de aptitudini. are cineva un sfat? (fara dans si cantat)

1 răspuns:
| SARKAN a răspuns:

Fa o sceneta...eu asta am facut si a avut succes.inventeaza tu o sceneta.eu spre exemplu am inventat impreuna cu partenera mea o sceneta in care noi 2 eram la intalnire unde se intamplau o serie de evenimente care ne tot aduceau in situatii ba comice ba romantice ba de gelozie.a avut atractie la public si lumea s-a amuzat copios.succes