| larisa_8487 a întrebat:

sunt in clasa a12a curand am bacul si imi doresc sa dau la facultatea de fizica(fizica medicala) bucuresti! am gasit cateva informatii despre admitere zona in care e etc, numai ca m-ar interesa despre camine, care e media minima pentru a ocupa loc in camin si orice tine de cazare si in general de facultate!

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Am incercat sa gasesc ceva
http://www.unibuc.ro/ro/prezentarea_cminelor_universitii_din_bucureti
Media de admitere logic ar trebui sa varieze de la un an la altul si depinde de cate cereri de cazare sunt... Toata Universitatea Bucuresti se bate pentru locurile de cazare. In plus am vazut ca s-au acordat niste sponsorizari celor care au stat in gazda...
Bafta multa!

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Forumul Universitatii a fost suspendat de catre rectorat. Am incercat sa gasesc in alta parte studenti care sa fie la facultatea de fizica, ca sa poti vorbi cu ei si sa-i intrebi direct ceea ce te intereseaza
http://www.studentie.ro/....../index.php
inscrie-te si apeleaza-i tu... pe ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu sunt student la fizica dar in timisoara... daca vrei ceva detalii te pot ajuta...lasa-mi un mesaj pe blogul meu: www.fizicaonline.blogspot.com

| Stanciu_Andreea_1993 a răspuns:

Buna! happy Ai putea sa imi oferi cateva informatii in legatura cu acest subiect? Mi-ar fi de mare ajutor deoarece si eu vreau sa dau la facultatea de fizica din Bucuresti ( fizica medicala). multumesc anticipat!