| Andreea_1714 a întrebat:

Buna sunt in comitetul de organizare a unui ball. Tema este Hallowen. Dati`mi si mie idee va rog frumos de probe pentru miss si mister:*

Răspuns Câştigător
| anonimmmmm a răspuns:

Eu cred ca o idee buna ar fi sa faci o proba cine stie cit mai multe despre personajul in care s-a deghizat.big grin si ar mai fi cateva idei, cum ar fi : sa se descrie pe ei insusi ca si cum ar fi in pielea personajului, adica sa joace un fel de rol, de ex: eu sunt cenusareasa sunt o biata fata, care slujeste in casa propriului tata, si asa mai departe, ma mai gandesc si daca imi mai vin idei iti scriubig grin

1 răspuns:
| Zzzo a răspuns:

Hey happy

Noi am avut anul trecut o proba de genu : fiecare trebuia sa traga la sort un biletel si pe cine tragea trebuia sa-i faca o declaratie de drafoste in stil horror sau cum sa ma exprim?! de ex: urata mea vrajitoare, ma voi intoarce al tine si din sicriu sa stiu eu laughing)

ii destul de tare ideea happy mie mi-a placut happy